تماس با دکو طراح

رنگ سال 2021 اعلام شد

رنگ سال 2021

شاید سال 2020 احساس ناخوشایندی به همراه داشت، اما دو رنگ سال پنتون برای سال 2021 انتخاب شدند تا به ما یادآوری کنند که سال جدید در حال نزدیک شدن است.

پنتون روز چهارشنبه اعلام کرد، خاکستری (Ultimate Gray) و زرد (Illuminating)، رنگ زرد کره‌ای شاد، به عنوان دو رنگ مستقل انتخاب شدند که با یکدیگر همراه شوند تا یک پیوند رنگ خواستنی را ایجاد نمایند. پیوستن احساسات متفکرانه عمیق‌تر با وعده خوش‌بینانه از یک روز سرشار از نور آفتاب.

پس از یک سال غیر قابل پیش‌بینی و بی‌سابقه، خاکستری (Ultimate Grey) نماد اطمینان مجدد و انعطاف‌پذیری دوستانه است؛ درحالی‌که زرد (Illuminating) بازتاب تابش آفتاب و خوش‌بینی نسبت به فردای بهتر است.

لئاتریس آیزمن (Leatrice Eiseman)، مدیر اجرایی شرکت رنگ پنتون در خبری منتشر کرد: انتخاب دو رنگ مستقل، این موضوع را برجسته می‌کند که چطور عناصر مختلف با یکدیگر همراه می‌شوند تا پیامی از قدرت و امید که هر دوی آن‌ها ماندگار و الهام‌بخش هستند را بیان کنند.

کاربردی و سرسخت اما در عین حال گرم و خوش‌بین، این یک ترکیب رنگی است که به ما انعطاف‌پذیری و امید می‌بخشد. ما نیازمند احساس تشویق و ترفیع هستیم، این برای روحیه انسان ضروری است.

رنگ سال 2021

به دنبال الهام از مد 2021 هستید؟ احتمالا این سایه‌های پنتون در سال آینده روی محصولات ظاهر می‌شوند.

 

رنگ سال چگونه انتخاب می شود؟

از سال 2000، کارشناسان رنگ تیم متخصص پنتون گرایش‌های رنگ و تاثیرات آن از سرگرمی، هنر، مد، طراحی، مسافرت‌ها و سایر الهامات مربوط به سبک زندگی را آنالیز کرده ­اند تا به یک رنگ، یا در مورد امسال به دو مورد برسند که بهترین گرایش جهانی را برجسته کرده است.

هدف پنتون در سال 2020 از انتخاب آبی کلاسیک این بود که پایداری، ثبات و ارتباط را نشان دهد. برندگان سال‌های اخیر شامل آبی مرجانی (Living Coral)، بنفش (Ultra Violet) و سبز (Greenery) می‌باشند. آخرین باری که پنتون دو رنگ را در یک سال انتخاب کرد، سال 2016 بود، رز کوارتز(صورتی ملایم) و آبی ملایم، یک گل تلفنی آرامش بخش.

امسال، پنتون با فضای هنری دیجیتالی همه جانبه Artechouse در شهر نیویورک مشارکت نمود تا میهمانان را به‌واسطه یک نمایشگاه تعاملی با مضمون آبی کلاسیک، در رنگ سال غوطه‌ور کند.

آن‌ها سال بعد قصد دارند، بار دیگر این کار را با “یک تجربه منحصر به فرد تقویت شده با واقعیت” الهام گرفته از خاکستری (Ultimate Grey) و زرد (Illuminating) تکرار کنند.

 

 

شما عزیزان اگر مایل به تغییر دکوراسیون منزلتان با رنگ های سال 2021 دارید،

همکاران ما در دکو طراح آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند:

 

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس از طریق واتساپ

 

Go to Top