تماس با دکو طراح

جدیدترین کاغذ دیواری 2021

خرید جدیدترین کاغذ دیواری 2021

کاغذ دیواری پوششی فوق العاده جذاب و محبوب است که برای سبک های مختلف معماری و طراحی داخلی طرح های پیشنهادی بسیار دارد. کاغذ دیواری هایی که در سال 2021 به بازار راه پیدا کردند با تکنولوژی جدید تولید می شوند و دارای سبک متفاوتی می باشند. در ادامه دکو طراح شما را با چند ترند برتر کاغذ دیواری جدید آشنا می کند و موارد استفاده و کاربرد آن ها را نیز بیان می کنیم.

 

کاغذ دیواری جدید 2021 با طرح هندسی

طرح های هندسی برای خلق فضایی کاملا متفاوت معجزه می کند. اگر قصد دارید فضا را بزرگتر نشان دهید و یا به لحاظ بصری مایلید ارتفاع سقف بیش از آن چیزی که هست بنظر برسد ، کاغذ دیواری طرح هندسی ریتم منظمی به فضا می بخشد. در طراحی داخلی 2021، طراحان مدرن به نظم، عمق و هماهنگی اهمیت زیادی می دهند بنابراین کاغذ دیواری هندسی باید دارای خطوط نازک باشد و با سایر تزیینات دکوراسیون به هماهنگی مطلق برسد. از دید طراحان داخلی در سال 2021 تلاش می شود که عناصر مدرن به صورت اشکال نامتقارن و هندسی در اشیا و طرح روی آن ها نمایان شوند. بنابراین کاغذ دیواری های جدید با خطوط هندسی می توانند مکمل این ایده جدید در دکوراسیون های لوکس و مدرن باشد.

کاغذ دیواری طرح هندسی 2021

 کاغذ دیواری با طرح گل و گیاهان

در دکوراسیون های مدرن گیاهان نقش پر رنگ و موثری در زیباسازی و برقراری حس آرامش در محیط ایفا می کنند. طرح گیاهان پهن برگ و سوزنی برگ فضایی طبیعی و چشم نوازی را در کاغذ دیواری ها ایجاد می کنند. این نوع طرح های زنده و شاداب که یادآور تابستان و تداعی کننده طبیعت سر سبز هاوایی هستند حس سرزندگی و پویایی را با خود به ارمغان می آورند. کاغذ دیوای های جدید 2021 قطعا فضایی را که برای استفاده از چنین طرح هایی در نظر گرفته می شود زیبا و دلفریب می کنند. رنگ های بر گرفته از طبیعت، مد سال شده که رنگ هایی همچون سبز، آبی، بژ، طوسی و قهوه ای شما را مهمان طبیعت می کنند. برای اینکه طبیعی بودن فضا را به تصویر بکشید بهتر است از چوب طبیعی، مبلمان ظریف و رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی استفاده کنید تا طراحی مدرن را بهتر به نمایش بگذارید.

جدیدترین کاغذ دیواری 2021

کاغذ دیواری 2021 سبک خالدار terrazzo

سال 2021 پترن هایی به شکل خال خالی را معرفی کرده که به عنوان طراحی به سبک terrazzo رایج شده که بسیار مورد استقبال واقع شده است. این طرح امسال در قالب کاغذ دیواری وارد بازار شده که فضای داخلی ساختمان را به طور کلی متحول می سازد.

به پیشنهاد دکو طراح استفاده از این طرح برای فضای سرویس بهداشتی و حمام های لوکس بسیار تحسین برانگیز است چرا که از جمله دکوراسیون های نادر و کمتر دیده شده است. البته سبک خال دار در محیط های مختلف کاربرد دارد به شرط آنکه فضا آکنده از دکوریجات و متعلقات متنوع و شلوغ نباشد.

جدیدترین کاغذ دیواری 2021

 کاغذ دیواری با طرح سنگ مرمر

فناوری مدرن 2021 با تولید کاغذ دیواری هایی با طرح بافت های طبیعی همه را شگفت زده کرده است. طرح هایی مثل سنگ مرمر طبیعی که محصول سال جدید است، در همه سبک های داخلی از مینیمال گرفته تا کلاسیک و سنتی قابل استفاده می باشد. این طرح جذاب را می توانید برای تمام بخش های منزل انتخاب کنید.

در معماری سال 2021 نیز تقاضا برای زیباسازی دکوراسیون با مواد طبیعی در حال افزایش است و این موضوع نشان می دهد که از ترکیباتی مثل چوب، سنگ مرمر و غیره در معماری بیشتر استفاده خواهد شد. در سبک روستیک که عناصر طبیعی نقش غالب را به عهده دارند و استفاده از مواد طبیعی هزینه ها را افزایش می دهد، پیشنهاد می کنیم از کاغذ دیواری هایی با طرح سنگ مرمر برای پوشش دیوار سرویس بهداشتی استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح سنگ مرمر 2021

 کاغذ دیواری باطرح و رنگ متالیک

معمولا اغلب تصور می کنند که فقط فضاهای مدرن را باید با طرح و رنگ متالیک تزیین کرد، اما سال 2021 ترند کاغذ دیواری را وارد بازار کرده که همه این الگوها را درهم شکسته و طرح و رنگ های ملایم و متالیک را با کمی درخشش ترکیب کرده که به راحتی در همه دکوراسیون ها با سبک های مختلف قابل استفاده خواهد بود. در معماری جدید که نورپردازی مخفی جایگاه ویژه دارد و به اشکال مختلف طراحی می شود، استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح و رنگ متالیک در چنین فضایی می تواند میزان جذابیت و چشم نوازی را دو چندان کند.

 

کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ

این کاغذ دیواری ها همیشه طرفداران خود را دارند و با استقبال بسیار مواجه شده اند. معمولا در اکثر آلبوم های جدید کاغذ دیواری 2021 طرح های ساده به چشم می خورد. افرادی که به هر دلیلی ارتباط خوبی با کاغذ دیواری ندارند به هیچ عنوان نمی توانند به کاغذ دیواری ساده” نه” بگویند. در بین طرح های سال 2021 کاغذ دیواری های ساده، تم رنگی ملایم به چشم می خورد. طراحان داخلی معتقدند با کاغذ دیواری های تک رنگ می توان چشم نواز ترین طراحی ها را ارائه داد و فضایی لوکس و مرموز خلق کرد. این رنگ ها به راحتی سبک دکوراسیون و معماری داخلی را اشرافی و مجلل جلوه می دهند و انتخاب لوازم و رنگ دکوراسیون راحت تر می شود. علاوه بر این هر زمان قصد تعویض کاغذ دیواری را داشته باشید نیاز به تغییر لوازم دکوراسیون الزامی نیست.

جدیدترین کاغذ دیواری 2021

 در سال 2021 کاغذ دیواری با طرح های متنوع و دوست داشتنی وارد بازار شدند که طیف رنگی گسترده ای را پوشش داده اند. ما در فروشگاه دکو طراح انواع طرح و رنگ کاغذ دیواری های جدید 2021 را با قیمت مناسب و همراه با ضمانت به همه هموطنان عزیز عرضه می کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارشات خود می توانید با کارشناسان ما در دکو طراح تماس بگیرید.

 

برای مشاوره رایگان با همکاران باتجربه ما در دکو طراح تماس بگیرید :

 

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس از طریق واتساپ

 

Go to Top