تماس با دکو طراح

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری برای پوشش فضا های مختلف استفاده می شود و فقط مختص تزیین دیوار ها نیست. علاوه بر دیوارها، سقف، قاب های گچی و فضای پشت تلویزیون از جمله مکان هایی هستند که وقتی با کاغذ دیواری های مناسب تزیین شوند فضا را به کلی دگرگون می کنند. نکته ای که معمولا کارشناسان و طراحان داخلی قبل از انتخاب کاغذ دیواری به آن تاکید می کنند، توجه به سبک دکوراسیون و رنگ های بکار رفته در فضا است که باید با طرح و رنگ کاغذ دیواری همخوانی داشته باشد. هیچ کس نمی تواند بدون در نظر گرفتن نوع دکوراسیون کاغذ دیواری مناسب را به شما پیشنهاد کند. حتی اگر زیباترین طرح و رنگ را انتخاب کنید ولی با فضای مورد نظر سنخیت نداشته باشد مطمئنا نتیجه دلخواهتان حاصل نمی شود.

در این مطلب قصد داریم شما را با کاغذ دیواری های مناسب برای فضای پشت تلویزیون آشنا کنیم تا بتوانید انتخاب شایسته ای داشته باشید. با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون

تلویزیون یکی از کالا های اصلی و محبوب در همه منازل است که معمولا افراد خانواده را برای دیدن برنامه های متنوع لحظاتی چند دور هم جمع می کند. کاغذ دیواری ها و پوستر هایی در بازار وجود دارند که مخصوص فضای پشت تلویزیون در نظر گرفته شده اند. این محصول دارای طرح ها و رنگ های گسترده ای است که انتخاب را دشوار می کند. همانطور که گفتیم قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای فضای پشت تلویزیون لازم است به سبک و تم دکوراسیون دقت شود، با این حال باز هم برای هر سبک و تم رنگ، پیشنهاد های زیادی وجود دارد که ممکن است شما را دچار سردرگمی کند. اما اگر چند موردی که به شما توصیه می کنیم را در نظر بگیرید می توانید انتخاب دقیق تری داشته باشید. یکی از نکات خوب و کاربردی این است که سعی کنید کاغذ دیواری را انتخاب کنید که رنگ طرح و نقش آن نزدیک به پس زمینه باشد. از انتخاب رنگی متضاد با پس زمینه و یا دیوارها بپرهیزید چون نمای پشت تلویزیون را بیش از حد شلوغ نشان می دهد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری های سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون به دو دسته ی ساده و طرح دار تقسیم بندی می شوند و نوع طرح دار این محصول به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم می شود. کاغذ دیواری سه بعدی به دلیل طراحی خاص و منحصر بفردی که دارند بسیار پر طرفدار هستند. این طرح ها از فاصله دور به صورت برجسته و طبیعی به نظر می رسند. اگر فضای منزلتان چندان بزرگ نیست و گمان می کنید با نصب کاغذ دیواری وسعت فضا کمتر بنظر می رسد، توصیه می کنیم کاغذ دیواری هایی با طرح های سه بعدی را انتخاب کنید. این طرح ها علاوه بر اینکه فضای پشت تلویزیون را عمیق تر نشان می دهد نوعی جذابیت را نیز بهمراه دارد. کاغذ دیواری هایی با طرح منظره و طبیعت تزیین مناسبی برای فضای پشت تلویزیون به شمار می رود و انرژی طبیعت را در فضا به چرخش وا می دارد و حس تازگی را در محیط ساکن می کند.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

مدل های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

تعدد مدل ها در فروشگاه دکو طراح انتخاب های زیادی پیش روی افراد قرار می دهد. کارشناسان ما در فروشگاه دکو طراح کاغذ دیواری هایی با طرح سنگ های مصنوعی و آنتیک و چوب را یک پیشنهاد ویژه برای علاقه مندان به طرح های مدرن و کلاسیک می دانند. یکی دیگر از مدل های پر طرفدار و جوان پسند، کاغذ دیواری های راه راه و دارای طرح های زاویه دار و هندسی می باشد که بیشتر برای سبک های مدرن پیشنهاد می شود. برای دکوراسیونی با سبک کلاسیک مدل های گل و برگ نیز می تواند منظره ای خوشایند و دلنشینی را بر فضا حاکم کند به شرط آنکه تفاوت رنگ گل و برگ کاغذ دیواری با پس زمینه زیاد نباشد.

شما می توانید انواع مدل های کاغذ دیواری پشت تلویزبون را از میان محصولات و نمونه کاغذ دیواری های دکو طراح انتخاب و خریداری کنید. جهت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید. شایسته ترین انتخاب و مناسب ترین محفل را در فضایی مملو از صمیمیت تجربه کنید.

 

برای مشاوره رایگان با همکاران باتجربه ما در دکو طراح تماس بگیرید :

 

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس با دکو طراح

تماس از طریق واتساپ

 

Go to Top